Ak Partililer Durmak Yok Yola Devam Diyor

Gösterim: 3451
orenkoy

Aralıksız olarak köy ziyaretlerine devam eden ak parti ilçe başkanlığından yıldırım OKUTAN, B.Ali ALTINTAŞ ve il genel meclis üyesi yaşar buzlu, Örenköy ve Leklekli Köyünü ziyarette bulundu.
 

İlçemizin en uzak köylerinden olan Örenköy ve leylekli köyü ve mahallelerinin tamamımı ziyaret ederek köylülerin sorunlarını dinleyen ak partili siyasiler ilk ziyareti Örenköye yaptılar köy muhtarı talebini bildirdi. Örenköy muhtarı köyümüzün çok önemli ve acil sorunları kalmadı suyumuz, yolumuz, kanalizasyonumuz, parke taşlarımız ve çocuk parkı ihtiyacımızı il genel meclis üyelerimizceylan kayalı sayesinde özel idare tarafından karşılanmıştır. Belli başlı bir sıkıntımız Örenköy olarak kalmadı köyüm ve ihtiyar heyetim adına ak partiye teşekkür ediyorum dedi.ayrıca köy ziyaretlerine Op. Dr. Ceylan Kayalı da köylülerimizi sağlık konusunda bilgilendirdi.

Örenköy ziyaretinden sonra leylekli köyü ve mahallelerine de ziyarette bulunuldu ziyaret esnasında leylekli köy muhtarı ile karşılıklı istişare yapılarak gerekli sorunlarsa dinlenildi köy muhtarı 2007 yılında yolunun stabilize yapıldığını çok memnun olduğunu ancak imkanlar dahilindeyse asfalt olması talebinde bulundu bu talebe istinaden il genel meclis üyemiz yaşar BUZLU 2008 veya 2009 yılı köy yolları ağına aldırabileceğini köy muhtarına söyledi.

Bu ziyaretlerde ilçe yönetiminden gelen arkadaşlar Yıldırım OKUTAN ve B.Ali
ALTINTAŞ ise köylülerimize her türlü konuda kendilerine imkanlar dahilinde
yardımcı olacaklarına dair söz vermişlerdir…


Image

Image

Comments are now closed for this entry