Emirdağ Spor Dinar spor

27 Eylül Cumartesi günü Emirdağ şehir stadyumunda oynanan Emirdağ spor Dinar spor maçı 3-0 tamamlandı. 

Mehmet Aydın yönetimindeki maç saat 13:30 da başladı. ilk yarıda iki takım birbirine üstünlük sağlayamazken karşılıklı ataklarla sonuç alınamadı. Dostluk etrafında geçen bir ilk yarı oldu.

Fakat 2. Yarı da Emirdağ spor ataklarına Dinar spor cevap veremedi. 53. Dakika da Seçkin ortadan gelen topu değerlendirerek durumu 1-0 yaptı. Aradan 13 dakika sonra 66. Dakikada Süleyman ortadan aldığı topu kale önüne kadar götürerek gole ulaştı. Durum 2-0 oldu. Dinar spor uzaktan denediği şutlarla gole ulaşamadı. 69. Dakika ‘da kaptan Yavuz Emirdağ spor Göz Doldurduyerine Serhat değişikliğine gidildi. 73. Dakika da Soner yerine Mehmet ve 75. Dakika da Levent yerine Emrah değişikliğine gidildi. 84 .dakika da Süleyman’dan aldığı topu kalecinin üstünden aşırtan Seçkin kendisinin 2 takımının 3. golüne ulaştı.

3-0 biten maçta Emirdağ spor’un defansı göz doldurdu.Maç esnasında Emirdağ spor kalesine ulaşamayan Dinar spor 3. Lig yolunda ağır bir yara aldı. Geçen yıla göre yeni bir takımla 3. Maçına çıkan Emirdağ spor ise gelecek vat ediyor. Yolun açık olsun Emirdağ spor.