Bu hafta İhsaniyedeyiz

Gösterim: 2294
Emirdağ spor tam kadro

12 Ekim Pazar günü saat 14:00’te İhsaniye Spor’a misafir olacağız. Emirdağ Spor Afyonkarahisar Süper Amatör Liginin dördüncü haftasında deplasmanda İhsaniye karşısına 2 puan önce lig birincisi olarak çıkıyor.Geçtiğimiz hafta bayram nedeniyle ara verilen Süper

 

Amatör Küme maçlarının ardından bu hafta lige devam edilecek. Afyonkarahisar Süper Amator liginde, Emirdağ Spor ilk üç haftasında oynadığı zorlu maçlarda puan kaybetmeyen tek takım oldu.

Ligin zorlu rakiplerinden birisi olan İhsaniye spor karşısında takımımızda tam kadro olarak çıkacak. Yılmaz Yıldırım’ın yöneteceği maça Çarşamba ve Perşembe günü antremanlarla hazırlanıldı.

 

Maç ile ilgili olarak Emirdağ spor yönetiminden İzzet Karyemez www.emirdag.com.tr’ye şunları söyledi: "İlk üç haftada ligimizin güçlü takımlarıyla karşılaştık ve bu maçlardan iyi sonuçlar alarak Emirdağ Spor’un son üç yıldır değişmez yeri olan liderlik koltuğuna oturduk. Bu galibiyet serisini devam ettirmek istiyoruz. Pazar günü saat:14.00’de başlayacak olan maçtan galibiyetle ve üç puanla ayrılacağımıza inanıyoruz."


Comments are now closed for this entry