Emirdağspor Takıntısız Gidiyor

Gösterim: 1823
İhsaniye

1 hafta sonra oynanan maçlarda gülen taraf Emirdağ spor oldu. Ligde tek mağlubiyetsiz takım olarak devam ediyoruz. İscehisar spor kesintisiz galibiyetlerine bu hafta beraberlikle son verdi.

Emirdağ spor alışkanlıktan mıdır ilk 30 dakika ısınmadan gole ulaşamıyor. 35. dakikaya kadar etkin bir futbol sergileyemeyen Emirdağ spor 35. dakika da Serhat’la gelen gol ile maça yeniden başlıyormuşscasına İhsaniye yarı sahsını adeta aşındırdı. İlk yarıyı 0-1 kapattık.

 

İkinci yarıya da etkin futboluna devam eden Emirdağ spor sağ taraftan gelen ortayı değerlendiren Suleyman 2. golumuzu attı. 79. dakika da Mehmet’le gelen golumuz skoru belirledi. Maç 0-3 olarak tamamlandı.

Hakem problemi yaşamadığımız fairplay bir maç oldu. Emirdağ spor yönetimi tam kadro İhsaniye maçında takımın başınaydı. Yönetim gelen açıklamalar “takımımız ilk yarıdaki derbileri kayıpsız tamamladı. İhsaniye maçı dışarıda geçirdiğimiz en sorunsuz maç oldu. Hem yönetimin misafirperverliği hem de hakemin yerinde kararları bizi mutlu etti. Antrenörlerimiz iyi bir akustik oluştular. Alt yapımızda gelecek vaat ediyor. Bu sene için 3. lig erken gibi görünse de önümüzdeki yılarda 3. lig için bir engel göremiyoruz” şeklinde oldu.


Comments are now closed for this entry