Yönetim ve Teknik Kadroya Teşekkür

Gösterim: 2060
Emirdağ Spor

Taraftarın değerlendirmesiyle ligde 4 hafta da oluşan Emirdağ spor;

İhsaniye maçına kadar tereddütle bakılan, fakat bütün tereddüt ve ön yargıları yıkan takımımıza, Emirdağ spor yönetimine ve teknik kadroya teşekkür ediyoruz.  Emirdağ spor İhsaniye maçın da  kalede Gökhan, defansta Turan (Kaptan), Recep, Emrah, orta saha da Sefa, Ali Ayvaz, Mehmet  (73. Dk gol), Serhat Başaran (35.dk Gol), Süleyman (57. Dk gol) ve forvette Seçkin ve Serhat Çivrilli oynadı.

Ligin başladığından bu yana 4 derbi  maça çıkan Emirdağ spor 13 gol atarak 2 gol yedi. 12 puanla birinci olan takımımız 9 kişiyle Sandıklı derbisini(2-1) , 10 kişiyle Demir sporu (5-1) geçtiği için teşekkür ediyoruz. Ayrıca lige iyi hazırlanan Dinar sporu da (3-0) golsüz yendiği için teşekkür ediyoruz.

Geçtiğimiz yıllara göre en parlak dönemini yaşatan yeni yönetim ve teknik kadroya teşekkür ediyoruz. Yaptığımız maçlarda büyük bir sorun yaşanmazken İhsaniye maçında İhsaniye Belediye Başkanı yöneticilerimize ve futbolcularımıza dostça davranıp teknik heyetimiz Engin ve Celil Hocamızın, Başkanımız Cengiz Demirkapu ve İzzet Karyemez’in takdirini kazanmıştır.  Takımın her maçına katılan her türlü eksiğine koşan Hasan Fehmi Kahya ve Rüstem Dölek’e de teşekkür ediyoruz.

Önümüzdeki hafta Bolvadin spor ile yapacağımız maçda da takımımız Emirdağ spora başarılar diliyoruz.
Emirdağ spor Taraftarları
Emirdağ spor taraftarComments are now closed for this entry