Beraberlik Direkten Döndü

Gösterim: 2167
Emirdağ spor Afyon Ahmet Paşa spor

25 Ekim cumartesi günü saat 14:00’ de Afyon 1. Sahada Ahmet Paşa spor ile karşılaşan ekibimiz, Ahmet paşa’yı 2-1 yenmeyi başardı.  

Yusuf Karaçil’in yönettiği maça şu onbirle “kalede Gökhan, defansta Emrah, Sefa, Recep, Levent,  Ortada Ali Ayvaz,Mehmet , Yavuz, Serhat Baş.,İleride Seçkin ve Süleyman’la   başladık.

İlk yarı karşılıklı ataklarla başladı. Önemli bir pozisyon olmadan tamamlandı. İkinci yarı 65. Dakika da Ahmet Paşa golunu kaydetti. Bu dakika dan itibaren Emirdağ spor etkinliğini artırdı. Değişikliklere gidildi. Emrah’ın yerine Selim, Yavuz’un yerine Serhat, Mehmet’in yerine Soner geçti. 80. Dakika da Serhat direkten gelen topu değerlendirerek gole çevirdi. 85. Dakika da ortadan gelen topu alan Seçkin kaleciyle karşı karşıya kaldı. Kaleciyi ters köşeye yatıran seçkin 2. Golümüzü kaydetti. Bu dakikadan sonra bir pozisyon olmadı. Ama fark beklediğimiz Ahmet Paşa maçında neden zorlu bir galibiyet ise kafaları karıştırdı.

Yine aynı gün Emirdağ Under 15 leri 3. Nolu saha da Afyonkarahisar spor’u 3-2 yendi. Emirdağ spor liginde birinci ve U-lerimiz ise 2. Olarak devam ediyor.

Comments are now closed for this entry