Afyon Gençlik Spor Misafirimiz

Gösterim: 3565
Engin & Celil Geçtimiz hafta Ahmet Paşa Spor karşısında 2-1 lik galibiyetle lig birinciliğini devam ettiren Emirdağ spor bu hafta lig sonuncusu Afyon Gençlik sporu ağırlıyor.

Lige çok iyi başlayan fakat son 2 maçda sıkıntılar yaşayan Emirdağ Spor için Celil hocamızla görüştük. Takımın Antranörü olarak "Bolvadin maçında ilk puanımızı kaybettik. Bu arada 29 Ekim çalışamaları vardı. takıma iyi bir zaman ayıramadık. Fakat Ahmet Paşa spor karşısında yenik durumdayen, kend i evinde yenmesini bildik. Hedefimiz ligi birincilikle kapatmak. Bunun için kadromuzla hemfikiriz, taraftarımızı da desteklerini esirgemedikleri için teşekkür ediyorum" dedi.

6 Maçta 16 gol atarak hiç mağlubiyeti olmayan takımız karşısında Afyon Gençlik spor hiç galibiyetsiz çıkacak. Umarız hedefimiz birincilik olan ligde puan kaybetmeden devam ederiz.
1 Kasım Cumartesi oynanacak Karşılaşma 14:00 de Emirdağ ilçe stadyumunda olacak. Aynı zamanda U 15 lerimizde Saat 12:00 de Afyon Gennçlik U15leriyle karşılacak. takımlarımıza başarılar diliyoruz.

Comments are now closed for this entry