Afyon Gençlik İlk Galibiyetini Aldı

Gösterim: 2175
Emirağ spor Afnyon Gençlik

Emirdağ spor kendi evinde Afyon Gençlik Spor’u 1 Kasım cumartesi günü ağırladı. Sat 14:00 te yapılan karşılaşma 0-2 bitti. Ligin sonuncusu olan Afyon Gençlik, Emirdağ spor karşısında ilk galibiyetini almış oldu.

 

Emirdağ sporda 7. hafta da ilk mağlubiyetini alarak ligde ikinciliğe düştü.

 

Maça kalede Ufuk, defansta Turan, Sefa, Emrah, Recep, orta saha da Soner, Ali, Serhat Başaran, forvette Yavuz Seçkin Ve Serhat 11’iyle çıkıldı. Emirdağ spor ilk yarı Afyon Gençliğe soluk aldırmadı. 5. dakika da Seçkin, Serhat’tan gelen ortayı boş kaleye atamadı. 29. dakika da Yavuz orta sahadan gelerek kaleye sert bir şut çekti ama kaleciye çarpan top kornere çıktı.ilk yarı 0-0 tamamlandı.

 

2. yarının ilk dakikalarında yine Emirdağ spor etkin bir futbol sergiledi. 70.dakika da Seçkin kale önünde ters vurarak topu auta attı. 70. dakika da Yavuz’un yerine Süleyman girdi. Süleyman 72. dakika da, Gençlik sporlu bir futbolcuyla çarpıştı. Hakem Kemal Yüce’den sarı  kart yedi. İtirazı üzerine kırmızı kart çıkartan hakeme kafa attı ve takımını 10 kişi bıraktı. Maç ta 2. dakikasında kırmızı kartla ayılan Süleyman’a taraftarda tepki gösterdi.74. dakika da Recep’in yerine Emrah Köken, Turan’ın yerine Selim girdi. Defansta kan tazelenerek gol atmak yerine yenilmemek hedeflendi. Fakat çözüm olmadı. 75. dakika da kontra atakla gelen Afyon Gençlik ilk golünü attı. 81.dakika da yine ortadan gelen topu değerlendiren Afyon Gençlik 2. golünü kaydetti. Maç 0-2 bitti.

 

Maç biter bitmez hakem Süleyman’dan şikayetçi oldu.
 

Hastane den darp raporu alan Kemal Yüce yönetimin ısrarına rağmen şikayetinden vazgeçmedi.

Comments are now closed for this entry