Emirdağpsorda Kaybolan Umutlar

Gösterim: 2091
Sülün Spor Maçı son gol

Emirdağspor bu hafta Ligde tek galibiyeti bulunan Sülünspora 2. galibiyeti hediye etti. Hem kendi evimizde olması hemde rakip takımın zayıf olması taraftarımız soğuğun ve yağmurun altında gabiliyet için toplanmıştı. Fakat beklenen olmadı kendi evimizde 3-1 yenildik.  

saat 14.00 de başlayan maça kalede Ufuk, defansta  Recep, Sefa, Turan, Emrah, Orta Sahada Serhat B., Serhat Ç., Soner, Levent, Forvette Mehmet ve Seçkin  11 ile çıktı. Maçın 30. Dakikasında kalecimiz Ufuk’a gelen Sülünspor oyuncusu kalecimizi ayaüından sakatladı. Hakem kırmızı gösterip göstermemek arasında kaldı. Ama Efe Gökhan Yüce Mustafa Çınargöstermedi, maça Gökhan’ı kaleye alarak devam edildi. İlk yarı 0-0 tamamlandı

İkinci yarı Sülünsporun hakimiyetiyle geçti. 60. Dakikada gelen ilk gol ve arkasından gelen 2. Gol umutları yıkmıştı. 77. Dakika da gelen 3. Golle Emirdağ spor Sülünsporu sıkıştırmaya başladı. Girdiği 3. Pozisyonda  87. dakika da Yavuzla gelen  golden sonra önemli bir atak olmadan maç 3-1 tamamlandı.


Eski yönetimden Mustafa Çınar, Gökhan yücede açık tribünde izleyenler arasındaydı. Eski Antranörlerimiz Engin ve Celil Hoca da 2. Golden sonra stadyumu terk ettiler. Son 4 maçtır yüzü gülmeyen taraftar yenilen 3. golden sonra sahayı terk etti. Emirdağ spor 2008-2009 sezonunda zor günler geçiriyor. Yönetimin en kısa sürede çözüm bulması bekleniyor.


Comments are now closed for this entry