Bolvadinin Misafirperverliğine Teşekkür Ediyoruz

Gösterim: 2331

24 Ocak Cumartesi Günü Afyon Süper Amatör liginin 16 hafta rakibimiz Bolvadin Sporla karşılaştık..Karşılaşma başlamadan önce Ak Parti Belediye Başkan Adayı Cengiz Pala ve ekibi takımımızı ziyaret ederek başarılar diledi. Maça  kalede Ufuk, defansta Turan, İkbal, Emrah,  Sefa, orta saha da Levent, Mehmet, Serhat, Ali, forvette Seçkin, Serhat Çivrilli ile çıktık.

 

Karşılaşma tempolu başladı. Her iki takımda etkili ataklar geliştirdi. Ancak Emirdağ spor baskın bir futbol sergiledi.. 28. dakika Mehmet’ten aldığı pasla sol taraftan ceza sahasına giren Serhat Başaran sert vuruşunun gol olmasına, kaleci Ali izin vermedi.

 

38. dakika da Seçkin ile gelişen kontra atakta ceza sahasının içine giren Seçkin kaleciyi geçerek, Serhat Çivrilli’ye alda at dercesine, çıkarttığı pas da Serhat’ın topu direkten döndü. ilk yarıda rakibin atakları, kalecimiz Ufuk ve defansımızın güzel mücadelesi ile sonuçsuz kaldı.İlk yarı 0-0 tamamlandı.

 

İkinci yarıda da gol arayan takımımız rakibinin üzerine gitmeye başladı. 55. dakika kornerden gelen topa Turan’ın kafa vuruşu kaleci Ali den döndü. Dönen topu tamamlayan Emrah’ın vuruşu yine rakip takım kalecisi tarafından gol olmasına izin verilmedi.

Karşılaşmanın 69. dk sında kalecimiz Ufuk’un baygınlık geçirmesi ile kaleye Gökhan geçti.

2. yarıda Serhat Çivrilli yerine Yavuz, Serhat Başaran yerine Rıdvan oyuna dahil oldu. Bolvadin Sporun kontra ataklarla bulduğu pozisyonlardan da, gol sesi çıkmadı. Dostluk çerçevesinde oynanan karşılaşma başladığı gibi golsüz bitti.

Maç sonrası görüştüğümüz antrenörümüz Yavuz Öztuncer "Öncelikle Bolvadin Sporlu arkadaşlarımıza ve taraftarlarına misafirperverlikleri ve centilmenlikleri için teşekkür ederiz. Çok güzel ve heyecanlı bir karşılaşma oldu. Her iki takımda iyi top oynadı. kazanabilirdikte kaybedebilindikte ama 1 puanla döndük. Kalan maçlarımızı kazanıp gruptan çıkmak istiyoruz." dedi.

Maç sonrası Uuk hastanede kontrol altına alınıp, ayakta kısa tedavi uygulandı.

Comments are now closed for this entry