Zorlu Deplasmandan Yenik Ayrıldık

Gösterim: 1708

14 Şubat Cumartesi günü saat 14.00’te Afyonkarahisar 1 no’lu sahada Afyon Gençlik sporla oynanan maçtan 1-0 yenik ayrıldık. Zorlu maça kale de Ufuk, defansta Sefa, Turan, Emrah köken, levent, orta sahada Ali, Mehmet, Serhat, Burak, Soner ve Rıdvan onbiri ile çıktık

 

Eksik oyuncu ve taraftar eksiği ile maça başladık. İlk yarı etkin olan Emirdağ spor, yağmurlu ve çamur sahada top hâkimiyeti düşüktü. İki takımda golu ulaşamayarak ilk yarı 0-0 tamamlandı.

İkinci yarıya etkin başlayan Afyon Gençlik Spor 56. dakika da gelen atağını, Emrah Köken topu kornere atarak uzaklaştırmak istedi. Kornerden gelen topu, Ufuk ilk hamlede kontrol edemeyip elinden kaçırdı. Defansın uzaklaştıramadığı topa karamboldan vuran Onur Afyon Gençlik sporun golünü attı. Golden sonra takımımız ataklarını sıklaştırdı. Ama kapanan afyon gençlik karşısında etkili pozisyon bulamadı.

80. dakika Afyon Gençlik Sporda ilk maçına çıkan Ali Yaman 2. sarıdan kırmızı gördü ve sahayı terke etmemek ve oyunu soğutmak için çaba gösteren ali yamanın olumsuz tavırları her iki takım oyuncularında gerginlik yarattı.

10 kişi kalan Afyon Gençlik spor son 10 dakika komple kapanarak gole izin vermedi. Maç 1-0 tamamlandı.

Comments are now closed for this entry