Emirdağ Spor 0  1 Köy Hizmetleri

Gösterim: 3470

Emirdağ Spor, bu hafta Afyon Köy Hizmetlerini ağırladı. Lige 3 hafta ara veren Emirdağ spor idmanlara da ara vermişti.  Ligde 4 galibiyeti bulan ve ilk yarı da yenildiğimiz Afyon Köy Hizmetleri Spor’a kendi sahamızda yenildik.

Emirdağ şehir Stadyumunda oynanan karşılaşma büyük bir çekişme içerisinde geçti. 43. dakikada gelişen Köy Hizmetleri spor atağından Kaptan Mustafa’nın uzaktan sert şutu Sefa’ya çarparak filelerle kucaklaştı. Bu golle ilk yarıyı 1–0 önde kapatan Sarı Lacivertli ekip ikinci 45 dakikada skoru korumasını bildi ve zorlu Emirdağ maçından üç puanla dönmeyi bildi. Düşme potasında olan Köy Hizmetleri spor bu sayede kurtulmuş oldu.

Emirdağ Spor bu yenilgiyle Afyonkarahisar Süper Amatör Lig'de 2. olma şansını yitirerek 3. Lig grup maçlarına gitme hakkını kaybetti. 1 yıl önce tüm Afyon takımları arasında korkulu rüya olan Emirdağ Spor'dan, kümede düşme durumuna gelen takımın 3 puanla evimizden ayrılması üzücü bir durum. Umarız önümüzdeki sezon Emirdağ Spor hakettiği başarıya ulaşır.

Comments are now closed for this entry