Hedef Profesyonel Lige Çıkmak

Gösterim: 2884

Emirdağspor Antrenörü Ahmet Karaçöl tek hedeflerinin profesyonel ligi çıkmak olduğunu söyledi

İki kaleci daha aldıktan sonra transferi kapatacaklarını bildiren Karaçöl "Yeni transferlerle yaş ortalaması 22-23 civarında olan genç bir ekip oluşturduk" dedi.

Yeni sezona büyük hedeflerle hazırlanan Emirdağspor transfer çalışmalarında sona yaklaştı. Kırmızı Beyazlı takımın Antrenörü Ahmet Karaçöl antrenmanlara diğer takımlardan önce başlayacaklarını ifade ederek yönetim ile görüştükten sonra büyük bir ihtimalle Temmuz ayının sonunda sezonu açmayı planladıklarını söyledi.

İki yıl önce görev aldığı Emirdağspor'da yeniden çalışmaktan mutlu olduğunu kaydeden Ahmet Karaçöl 'Emirdağspor'da bundan önce çalıştığım dönemde tek hedefimiz vardı. O da Afyon futboluna renk katmak ve grup maçlarında Afyon'u en iyi şekilde temsil ederek profesyonel lige çıkmaktı. Bu yılki hedefimiz de aynı olacak. Şu ana kadar yaklaşık 15 futbolcuyla anlaşma sağladık. İki kaleci daha aldıktan sonra transferi kapatacağız.' dedi.

Yaş Ortalaması 22-23

Yeni sezona yaş ortalaması 22-23 civarında olan genç bir ekiple gireceklerini kaydeden Emirdağspor Antrenörü Ahmet Karaçöl 'Şu anda en yaşlı futbolcumuz daha önce Erzurumspor ve Ankara Şekerspor'da forma giyen Soner ile 27 yaşındaki Yiğit. Diğer futbolcuların yaş ortalaması oldukça düşük' diye konuştu.

Comments are now closed for this entry