Alt Yapı Antrenörü Yavuz Hoca

Gösterim: 1910

Bilindiği gibi, Emirdağ Spor 2009–2010 sezonu için oldukça iddialı transferler yaptı. Transfer defterini kapatan Emirdağ Spor yönetiminin son olarak, alt yapı sorumlusu Yavuz Öztuncer ile anlaştığı öğrenildi.

Alt yapı antrenörlüğünde tam yetkili olarak görev yapacak olan Yavuz hoca konu ile ilgili olarak “ Bu sezon Emirdağ Sporda gençlerimizle çalışacağım. Oldukça yetenekli gençlerimiz var. İlçede futbola büyük emek harcayan Celil hoca ve Engin hocanın açtığı ve halen devam eden yaz spor okullarında gençlerimiz yeteneklerine yetenek katıyor. Bende, yaz spor okullarını takip ederek, İlçenin en yetenekli gençlerini bulup Emirdağ Sporun alt yapı takımlarını oluşturacağım. Bu sezon Afyon’da şampiyonluk mücadelesi vermeyi hedefliyorum. Takımımızın, tüm yetenekli gençleri en iyi şekilde değerlendireceğini belirtmek istiyorum. Hem A takıma hem de alt yapıya büyük önem gösteren ve ilçede yeniden Futbol rüzgârı estiren Kadir Başkana da ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Muhtemel olarak 13-14-15 yaşlarında olan gençlerden takım kurması beklenen Yavuz hocanın çalışmalarına Ağustos ayın sonlarında başlayacağı aldığımız bilgiler arasında.     

Comments are now closed for this entry