Oktay Evine Döndü

Gösterim: 1638

Afyonkarahisar Süper Amatör Lig'de mücadele edecek olan Emirdağ Spor sezon açılışını ilçemizde gerçekleştirdi

Hazırlıklarına bir ay önce Eskişehir'de başlayan Emirdağ Spor; sezon açılışını Eskişehir Spor U18 takımı ile Emirdağ'da yaptı. Karşılaşmadan Emirdağ Spor 2-0 galip ayrılırken; maçı çok sayıda taraftar da izledi. Karşılaşmadan tam not alan Emirdağ Spor'lu oyuncular maçtan sonra Eskişehir Spor U18 takımıyla yemek yedi.

Altyapıya Önem Veriyoruz

Sezon açılışını değerlendiren Emirdağ Spor Kulübü Başkanı Kadir Bilal şunları söyledi: " Eskişehir'deki hazırlık döneminde oyuncularımız çok iyi hazırlanmışlar. Sezon öncesi bu hazırlık maçlarına devam edeceğiz.

Afyonkarahisar'daki takımlar bizden korksunlar. Biz deneyimli bir yönetimiz birçoğumuz daha önce yöneticilik yaptı. Takıma gelince profesyonel futbolcuları transfer ettik. Takımımıza 18 yeni transfer yaptık. Bu oyuncularımız Türkiye'nin güzide takımlarında ter dökmüşler. Bir ön libero transferi yapmayı düşünüyoruz. Alt yapı'da U13 ve U15 ile lige katılacağız. Alt yapıya önem veriyoruz önümüzdeki yıl futbol okulu açmayı planlıyoruz." dedi.

Emirdağlı Oktay Emirdağsporda

Bu arada geçtiğimiz Cuma günü Emirdağlı genç futbolcu Oktay da Emirdağspor'la masaya oturdu. Oktay daha önce Eskişehir'de top koşturuyordu.

Comments are now closed for this entry