Sülünspor'dan Emirdağspor'a Teşekkür

Gösterim: 1883

Süper Amatör Küme I. Devre İstişare Toplantısı dün Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Toplantı Salonu'nda yapıldı. Genel olarak ılımlı bir ortamda gerçekleşen toplantıda, zaman zaman gergin anlar yaşanırken, sezonun ilk yarısında yaşanan sorunlara çareler arandı.
Süper Amatör Küme'de sezonun ilk yarısı geçtiğimiz hafta sonu oynanan karşılaşmalar ile tamamlanırken, dün Afyonkarahisar Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Toplantı Salonu'nda Süper Lig'in ilk yarısının değerlendirildiği istişare toplantısı yapıldı. ASKF Başkanı Orhan Küçüksağrıcı'nın başkanlık yaptığı toplantıda, hakem hataları başta olmak üzere, Süper Amatör Küme'de mücadele eden takımların yaşadığı sorunlar masaya yatırıldı.
Süper Lig'de mücadele eden bazı kulüplerin yönetici ve antrenörleri ile futbol taban birliklerinin yöneticilerinin katıldığı toplantı, ASKF Başkanı Orhan Küçüksağrıcı'nın açılış konuşması ile başladı. Konuşmasında genel olarak sporun dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberlik ilkesinden bahseden ASKF Başkanı Küçüksağrıcı, sporun bu evrensel ilkelerinin sadece sözde kalmaması gerektiğini belirterek, tüm kulüplerin bu ilkelere uygun davranması gerektiğini söyledi.
Bir hafta önce düzenlenen 1. Amatör Küme 1. Devre İstişare Toplantısı'nda yaptığı konuşmada kullandığı ifadeleri yineleyen Küçüksağrıcı, Süper Amatör Küme'de ikinci devrenin daha güzel geçmesini diledi. Küçüksağrıcı'nın konuşmasının ardından söz almak isteyen kulüp yönetici ve antrenörleri sırayla sorunlarını ve görüşlerini gündeme getirdi.
Toplantıda gündeme getirilen sorunların kişiselleştirilmemesine önemle dikkat edildi.
SÜLÜN'DEN EMİRDAĞ'A TEŞEKKÜR
Geçtiğimiz hafta sonu deplasmanda Emirdağspor ile oynadıkları karşılaşmaya korkarak gittiklerini, ancak Emirdağ'da hiç beklemedikleri bir misafirperverlikle karşılaştıklarını belirten Sülünspor Kulüp Başkanı Basri Kaplan, Emirdağspor yöneticilerine, futbolcularına ve Emirdağ halkına teşekkür etti.

Comments are now closed for this entry