Masa Tenisi Turnuvası Kupaları Sahiplerini Buldu

Gösterim: 2185

Geçtiğimiz hafta 28 Aralık Pazaartesi günü yapılan Masa Tenisi Turnuvası sonuçları belli olmuştu. Turnuva sonucunda göre Emirdağ Anadolu Lisesi Matematik Öğretmeni İcabi Demirkapı birinci, Yibo Bilgisayar Öğpretmeni Nebi Yavuz ikinci ve Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Emrah Eyecisoy üçüncü olarak tamamlamıştı.
4 Ocak Pazartesi günü Kaymakamlıkta düzenlenen küçük törenle ödüller sahiplerine verildi. Kaymakam Zekeriya Güney plaketleri takdim ederken yapmış olduğu açıklama da " Emirdağ da bu tür sportif faaliyetleri destekliyoruz. İlçemizin kısıtlı imkanlarını artırmaya çalışıyoruz. Halkımızı da bu tür faaliyetlere katılımlarının artmasını istiyoruz." şeklinde konuştu.
Emirdağ İlçe Spor Müdürü Engin Saygın da " Spor günümüzün en büyük rahatlama yöntemidir. Halkımız yoğun stres altında bir koşuşturmaca içinde çalışıyorlar. Spor bu stresi bir nebze azaltmaktadır. Bu nedenle biz ilçe spor müdürlüğü olarak etkinleri artırarak devam ettireceğiz. Halkımızında katılım konusunda biraz daha etkin olmalarını istiyoruz." şeklinde konuştu.

Comments are now closed for this entry