Son Sürat Transfer

Gösterim: 2733
Emirdağ Spor Transfer

Emirdağspor yönetimi transfer çalışmalarını hızlandırdı. Bugün Emirdağ’a gelen defans ve forvet oyuncularını görüşmelerini tamamlayan yöneticiler sponsor destekli yeni transferleri ile basının karşısına çıktı. Profesyonellikten amatöre dönen Esk. Demirspor stoperi Şamil Bilge (31) Emirdağspor yönetimi ile 1 yıllığına anlaştı. Daha önce Bozüyükspor, Bodrumspor, Eski Spor ve son olarak Esk. Demirspor’da top koşturan Şamil, sağlam bir stoper olması, takım kaptanlığı yapabilecek kapasitede olması yönlerinden ön plana çıkıyor. Şamil’in sponsorluğunu Kurt Mobilya Sahibi, Emirdağspor Kulüp Başkanı Ceylan Kurt üstlendi.

Emirdağspor sağ açık mevkiindeki sıkıntısını Esk. Demirspor’da oynayan Erkan Kızıltaş (21) ile anlaşarak çözmeyi hedefliyor. Korkmaz Petrol, EMC Tıp Merkezi sponsorluğunda Emirdağspor bünyesine katılan Erkan daha önce Eski Spor ve Esk. Demirspor’da top koşturmuş.

ImageImage

Bugün anlaşılan diğer bir furbolcu olan Göktuğ Üsküdar (19) defans mevkiinde oynuyor. İsminin açıklanmasını istemeyen bir iş adamımız tarafından Emirdağspor bünyesine katılan Göktuğ, Emirdağspor’a Esk. Demirspor’dan katıldı.Forvet oyuncusu Burak Solmaz (19) da, Levent Yüce sponsorluğunda Emirdağspor kadrosuna katıldı. Daha önce Yeni Sanayispor, Eskişehirspor (PAF) ve son olarak Esk. Demirspor’da oynamış.Yeni transferler Emirdağspor’a transfer olmaları ile ilgili: “Emirdağspor’u 3. lige taşımak için bu takıma geldik. Başarı için buradayız. Bizimle ilgilenen herkese teşekkür ederiz. Allah yolumuzu açık etsin.”

ImageImage

Comments are now closed for this entry