Emirdağ Spor Beşledi

Gösterim: 1766

7 Şubat Pazar günü Saat 13.30’da Emirdağ ilçe stadyumunda Emirdağ spor ligde dördüncü Sıradaki Afyon Demir sporu ağırladı. Maçın ilk yarısında Oktay ve Yiğit’in golleriyle 2-0 öne geçerken, Afyon Demir sporun bir şutu direkten döndü. Maçın ilk yarısında Afyondemir spor’un yöneticisi Emirdağ sporlu oyuncumuz Yiğit’e küfür etmesi ile saha içinde gerginlik yaşandı. Maçın ikinci yarısına iyi başlayan Emirdağ spor Yiğit’in penaltıdan Oktay’ın iki gölü ile 5-0’lık skorla maçı kazandı.

Emirdağ Spor 2. Başkanı Erdal Pamuk; “ligde sona yaklaşıldıkça maçlar heyacanlı oluyor. Emirdağ sporu yenmeye gücü yetmeyenler futbolcularımızla oynayarak maçı proveke ederek kazanmaya çalışıyorlar. Emirdağ spor oyuncuları böyle basit oyunlara gelmeden kazanmasını bilen bir takım. Futbolcularımızı tebrik ediyorum” dedi.

Emirdağ Spor Antrenörü Ahmet Işık “Deplasmanda berabere kaldığımız rakibimizi evimizde yenmesini bildik, oyuncularımı tebrik ediyorum” dedi.

Emirdağ Spor Başkanı Kadir Bilal; “ Biz iyi oynadığımız müddetçe bizi Emirdağ sporu şampiyonluktan kimse alıkoyamaz. Oyuncuları ve teknik heyeti başarılarından dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Emirdağ spor Afyon süper ligde aldığı bu galibiyetle liderliğini sürdürdü. Her zaman ki gibi Emirdağ spor taraftarı galibiyet sevincini Emirdağ Cumhuriyet meydanında kutladı ve araçlar konvoy oluşturdu.

Comments are now closed for this entry