emirdagspor

Geçen dönem Emirdağspor’un kalesini koruyan Halil İbrahim Özkaya ile anlaşamayan yönetim Antrenör Ahmet Karaçöl’ün talimatları doğrultusunda yeni bir kaleci ile anlaştı. Daha önce Afyonspor, Eskişehir spor gibi takımlarda oynayan Rasim Saygı son olarak Antalya Kemerspor’da forma giymişti. Kaleci Rasim’in sponsorluğunu Çıldır Beton tarafından karşılanacağı bildirildi. İmza sonrası Rasim önümüzdeki sezonu değerlendirdi “hepimize hayırlı uğurlu olsun. Emirdağspor’a geldiğim için mutluyum. Emirdağspor’u layık olduğu yer olan 3. Lig’e çıkarmak için elimizden geleni yapacağız.”dedi.

Geçen günlerde de haberimizle duyurduğumuz Rafet Fatih Çakmak Emirdağspor ile yeniden anlaştı. Yeniden Emirdağsporla anlaşan Fatih’in sponsorluğunu Çoşkun Optik tarafından karşılandı. Kendi liginde geçen yıl şampiyon olmuş takımı daha da ileriye götürmek istiyoruz Diyen Ahmet Karaçöl Lige ve grup maçlarına iyi bir takım hazırlayacağını, yeni oyuncularla birlikte Emirdağlı gençlerin kaynaşmasıyla iyi bir takım oluşturarak iddialı olarak lige gireceğiz. Emirdağlılara sürprizlerimiz olacak. Onları da kısa bir süre sonra göreceğiz. 25 Temmuzda Emirdağsporla çalışmalara başlayacağız.”dedi.

Bu arada Emirdağspor’un geçen yılki futbolcusu Emrah Aydın Emirdağspor ile tekrar anlaştı. İmza töreni 4 Temmuz’da gerçekleştirildi. Emrah Aydın’ın sponsorluğunu son günlerde yardımlarıyla adından söz ettiren Eyad üstlendi. Eyad adına 2. Başkan Necati Şevik imza törenine katıldı.

ImageImage