Emirdagspor Pazar Günü Podyuma çıkıyor

Gösterim: 2216
  09.09.2007 Pazar günü ilk maçına çıkacak olan Emirdağ Spor Klübü, gecen sezon memnun edemediği taraftarını bu sezon yaptığı transferle ve hazırlık maçlarındaki aldıkları başarılı sonuçlarla taraftarının gönlünü almayı planlıyor.

Yaz ayı başlarında takımı hemen hemen baş dan aşağıya değiştiren başkan Ceylan Kurt, yaptıkları transferlerle bu sezon iddaalı olduklarının altını çizdi. Tek sorunlarının toprak saha olduğunu vurgulayan Kurt önümüzdeki sezon bu problemi de ortadan kaldıracaklarını söyledi. Kurt ayrıca Pazar günü oynayacakları maça tüm Emirdağ’lı hemşerilerini davet etti.

 Geçtiğimiz sezonlarda bir çok sıkıntıyla karşılaştıklarını belirten Kurt’ Zamanla her şeyi aştık inşallah önümüzdeki günlerde Emirdağ Spor Klübünü en iyi yerlerde göreceksiniz yeter ki hemşerilerimiz bize olan desteklerini hiçbir zaman kesmesinler’ diye konuştu.  

Bu sezon 12 takım arasında büyük bir mücadeleye sahne olması beklenen Amatör Süper Lig’in ilk haftasında tüm karşılaşmalar ilçelerdeki sahalarda oynanacak. Merkez’deki 1 ve 2 Nolu Saha’nın tel örgüleri değiştiği için ilk hafta karşılaşmalarının İhsaniye, Şuhut, Dinar, Döğer, Emirdağ ve Bolvadin sahalarında oynanmasına karar veren Lig Tertip Komitesi üyeleri, Merkez ve ilçelerdeki sahaların hazır duruma getirilmesinden sonra maçların normale döneceğini belirttiler.
           Amatör Süper Lig’de 2007-2008 sezonunun ilk karşılaşması Cumartesi günü saat 17.00’de İhsaniye Stadı’nda İhsaniye Belediyespor ile Sahipataspor arasında oynanacak. Pazar günü ise Süper Lig’de 5 maç var. Bolvadin Stadı’nda Süper Lig’in yeni ekiplerinden Bolvadin Belediyespor ile Afyonspor Gençlik karşı karşıya gelirken Emirdağ Stadı’nda geçen yılın şampiyonu Emirdağspor Salar Belediyespor’a ev sahipliği yapacak. Döğer Stadı’nda Döğer Belediyespor ile İscehisarspor, Dinar Stadı’nda Dinarspor ile Fethibey Belediyespor, Şuhut Stadı’nda da Demirspor-Sandıklıspor maçları oynanacak. İlk hafta oynanacak olan karşılaşmaların hepsi de saat 17.00’de başlayacak. Fatih Bilgen

Comments are now closed for this entry