Emirdağspor Hakkında Bir Röportaj

Gösterim: 2441

2007-2008 Sezonunun 9 Eylülde başlaması münasebetiyle Emirdagspor Yöetim kurulu üyesi Mustafa Çınarla olan röportajımız.

Emirdag.com.tr: İyi günler Mustafa Bey Emirdagspor yönetimi olarak 2007-2008 sezonu için neler söyleceksiniz?

M.Çınar: Öncelikle bizden hiçbir desteği esirgemeyen Belediye Başkanımız sayın Lütfi İhsan Dağ‘a ve halkımıza sonsuz teşekkür ederim. 2007-2008 futbol sezonu tüm takımlara hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Kavgasız, gürültüsüz az hakem hatası, hatta hakem ve başka hatalar olmadan iyi bir sezon geçirmeyi temenni ediyorum. Bu yıl öncelikle işe futbol takımımızın ismini değiştirerek (biliyorsunuz Aziziye Spordu, Emirdağ Spor oldu) başladık. Takımımızın adı güzide ilçemizin şimdiki ismi olsun istedik.

Emirdag.com.tr : 2007-2008 sezonu  için hazırlıklar nasıl ve hedefleriniz nelerdir?

M.Çınar : Sezon hazırlıklarına 1 Ağustostan bu tarafa hocamız Ahmet Karaçöl nezaretinde yapılmaktadır. Bugüne kadar da 6 adet hazırlık maçı oynadık. Takımımızın şu anki durumu gayet iyi.  Bu yılki hedefimiz kesinlikle 3. Lige çıkmak. Eskişehir ve Afyonkarahisar’dan 14 adet futbolcu transfer ettik. Kesinlikle Afyonkarahisar şampiyonluğu Emirdağ Spor için başarı sayılmaz. Geçen yılın zaten şampiyonu  bu takım.

Emirdag.com.tr : Peki Emşrdagspor konusunda halkımıza mesajınız nedir?

M.Çınar: Bu yıl halkımızdan ve taraftarlarımızdan her yıl olduğundan çok daha fazla maddi ve manevi destek bekliyoruz.  Futbolcuları ve yönetimi sezon sonuna kadar her şartlarda desteklesinler. Çünkü bu takımın bu saatten sonra artık desteğe ihtiyacı var.

Bizde Emirdag.com.tr olarak Emirdagspora başarılar diliyoruz

Comments are now closed for this entry