Emirdağspor Dolu Dizgin

Gösterim: 2072

Afyonkarahisar amatör küme süper liğ mücadelesinde Takımımız Emirdağspor bu hafta 15.12.2007 tarihinde  kendi saha ve seyircisi önünde Afyon Gençliksporla karşı karşıya geldi.
Emirdağ ilçe stadyumunda saat 13:30 da başlaması gereken  karşılaşma Gençlikspor aracının yolda arıza yapması ve takımın stada geç gelmesi sebebi ile saat 14:00 de başladı.

Oyuna iki takımda tutuk başladı. ilk dakikalar karşılıklı top kayıpları ile geçti. Maçın 9 dakikasında Murat karaçöl düzgün vurdu top ağlara la buluştu.1-0

Golden sonra açılan Emirdağspor ilk yarıda üstün oyununu devam ettirerek Muart Karaçölemirdag.com.tr 2 ve Burak’ın 1 golü ile  ilk yarıyı 3-0 önde kapattı.
İkinci yarıya da hızlı giren Emirdağ spor Murat Karaçöl 2 ,Goktuğ 1 ve Selçuk 1 golleri ile maçtan 7-0 gibi büyük bir farkla galip ayrıldı.Puanını 33 yapan Emirdağ spor Şampiyonluk yolunda bir engeli daha geride bırakmış oldu.

Kalecimiz Gol orucunda 9 mactır Emirdağ spor kalesi gol yüzü görmüyor. Kalecimiz Rasim sezon sonuna kadar gol yememek içinde elinden geleni yapacağını belirtti.

Comments are now closed for this entry