Emirdağda Bu Pazar Maç Günü

Gösterim: 2152
emirdag gençlik

Celil Sağlamın yönettiği Emirdağ spor A Gençleri saat 11:30’da Susuz A takımı ile sahaya çıkacaklar. Afyon A Gençler B Gurubunda Mücadele veren takımımız Demir Spor’un 2 puan gerisinde 8 Puanla ikinici, Susuz ise oynanan 4 maçta hiç puan almayarak 0 puanla dördüncü olarak ligdeki durumunu devam ettiriyor.  Bu durumda gençlerimize kendi evlerinde mutlak galibiyet görünüyor.

Ahmet Hoca’sız bu yıl ilk defa Emirdağ spor maça çıkacak. Emirdağ spor 20.01.2008 Pazar günü Döğer Belediyespor’la 17. hafta müsabakalarında karşı karşıya gelecek. Emirdağ ilçe stadyumunda saat 13:30 da oynanacak olan karşılaşma öncesi Emirdağspor 40 puanla ilk sırada yer alırken rakip Döğer Belediye spor 13 puanla 10.sırada yer alıyor. Ligde kalma mücadelesi veren Döğer Belediyespor Şampiyonluğuna kesin gözü ile bakılan Emirdağspor'a karşı Emirdağ şehir stadında puan yada puanlar arayacak.

Gecen Hafta yokluğunu hissettiğimiz Kalecimiz Rasim sakatta olsa bu maca çıkacak. Rasimsiz geçtiğimiz hafta bize 2 puana mal oldu. Emirdağ spor yetkilileri bu hafta içinde yedek kaleciyi göndererek bir nevi mecburiyetten Rasimi sahaya çıkartıyor, umarız sorunsuz bir maç olur.

Comments are now closed for this entry