Maçları Kazandık

Gösterim: 1976

20 Ocak Pazar günü 2 karşılaşma oldu. Maçlar Emirdağ Stadında maçın oynanmasına rağmen taraftarın maça rağbet göstermediği gözlenirken Emirdağ Spor A genç takımı Susuz Belediye Spor ile oynadığı karşılaşmayı 7-0 galip kapattı. Maçın gollerini İsmail Biçer (4), Serhat Başaran (1), Mehmet (1) ve penaltıdan Barış (1) kaydetti. Emirdağ Spor A genç takımı ikinci sıradaki yerini korurken Demir Spor A genç takımı ile yapacakları karşılaşma sıralamadaki yerlerinin değişme ihtimali bulunuyor.

Afyonkarahisar amatör küme süper liğ mücadelesinde Emirdağ spor 20.01.2008 Pazar günü Döğer Belediyesporla karşı karşıya geldi.Emirdağ ilçe stadyumunda saat 13:30 da oynanan Emirdağspor Döğer Belediyespor maçından Emirdağspor 3-1 galip ayrılmasını bildi.

Ahmet Karaçöl'ün istifasından sonra takımın başında teknik yönetici olarak Gökhan Yüce çıktı. Sakatlıktan çıkan Kaleci Rasim de kaledeki yerini alarak Emirdağspora ve taraftarlara kalede güven verdi. İlk yarı boyunca zorlanan takımımız devreye 0-0 barabere girdi.İkinci yarıda Burak'ın golü ile öne geçen Emirdağspor maçın sonlarına doğru Moşe Murat ve Murat karaçöl'ün attığı gollerle maçtan 3-1 lik skorla ayrılan taraf olarak 3 puanı hanesine yazdırdı.Puanını 43 yapan Emirdağspor tam gaz yola devam dedi. Bundan sonraki dönemde Teknik kadroda yaşanan üzücü olaylar son bulması en büyük arzumuz.Şampiyonluk yolunda Emirdağ spora başarılar diler ,kötü günlerin geride kalmasını temenni ederiz.

Image

Comments are now closed for this entry