Emirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen amatör spor haftası etkinlikleri kapsamında düzenlediği  Aziziye kurumlar arası voleybol turnuvası başladı.

14 takım’dan 150'ye yakın sporcunun katılımı ile başlayan turnuva,  Emirdağ İlçe spor salonu bakım onarım ve yenilenme çalışmaları tamamlanarak son teknoloji malzeme ile yeni yapılan zemin katılımcı sporcular ve sporseverler tarafından beğeni ile karşılandı.  Açılış maçı  30 Ekim 2017 Pazartesi günü Emirdağ Meslek Yüksek Okulu-İnkılap Ortaokulu takımları arasında oynanan ilk maçla başlayan turnuva her gün oynanacak 2 karşılaşma ile devam edeceği öğrenildi.

 Aziziye voleybol turnuvasının ilk günü Emirdağ Kaymakamı Hüseyin SAYIN, AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı Serkan KOYUNCU ve ilçe protokolü Turnuva açılışında bulunarak günün tüm maçlarınıizleyerek turnuvaya katılım sağlayan sporculara başarılar dilediler.

Emirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Seyda Topla tarafından yapılan açıklamada;
“Turnuva da  her akşam iki maç oynanacak olup; Pazartesi Salı ve perşembe günleri karşılaşmalar yapılacak olup. Birinci maç akşam saat 18:30'da ikinci maç 19:30 ilçe Spor salonumuzda yapılacaktır. Tüm vatandaşlarımız davetlidir” dedi.