LİĞDE KADER MAÇI

Gösterim: 1841

Afyonkarahisar amatör küme süper liğ mücadelesinde Emirdağ spor ,Sandıklı Belediye spor'la Sandıklı şehir stadında  17.02.2008 Pazar günü saat 14:00 da  karşı karşıya gelecek.

Sandıklı karşılaşması  öncesi Emirdağ spor da amaç bu maçı  galip olarak bitirip son maça öncesi şampiyonluğunu garantilemek ve Demir spor karşısına şampiyon bir takım olarak çıkmak .Sandıklı spor da kendi evinde Emirdağ sporu yenerek liğ ’de  2 .olmak istiyor.

Emirdağ spor bu hafta sezonun en zor maçlarından birine çıkıyor.Sandıklı da galip geldiğimiz taktirde şampiyonluk garanti olacak ,gelecek hafta evimizde ki  Demir spor maçı tamamen  bir formalite olacak .Biz kaybedecek olursak şampiyonluğu son maça bırakacağız. Şayet sandıklı spor sandıklı da kaybederse ikincilik şansları sona erecek ve liğ bitmiş olacak.
Karşılaşma öncesi Liğ' de Emirdağ spor 52 puanla lider ,Sandıklı Belediye spor ise 44 puanla 3.sırada yer alıyor.
Emirdağ Spor, ilk yarı Emirdağ şehir stadyumunda oynan maçta Sandıklı  Belediye Spor'u 5-0 gibi farklı bir skorla yenmişti. Emirdağ spor geçen hafta Bolvadin deplasmanında Bolvadin sporla  yaptığı maçı 7-0 gibi net bir skorla geçerken ,Rakip Sandıklı  Belediye spor ise kendi evinde  Dinar spor'u 4-0 gibi farklı bir skorla yendi. Sandıklı sporun sahası  çim saha ilk yarı maçlarını  hep deplanmanda oynayan Sandıklı spora karşı Emirdağ spor  Bolvadin çim sahasında antramanlarını tamamladı. Umarız bu maçta Şampiyonluğumu ilan ederiz.

Comments are now closed for this entry