ŞAMPİYON ES ES

Gösterim: 1989
Afyonkarahisar amatör küme süper liğ şampiyonu Emirdağ spor bu hafta son maçını kendi evinde ve seyircisi önünde Süper liğ ikincisi Demir sporla yapacak .Bitime bir hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Emirdağ spor ve ikinciliğini garantileyen ve ele ele 3.lige terfi maçları oynamaya hak kazanan iki takımın maçı 02.03.2008 Pazar günü saat 14:00' te Emirdağ ilçe stadyumunda oynanacak.
Emirdağspor ilk yarıda Afyon'da 1-0 yenildiği Demir spor'dan hem rövanşı almak hem de şampiyonluk turunu atacağı son maçta taraftarlarına bir galibiyet sevinci daha yaşatmak istiyor.
Şampiyon Emirdağ sporumuzun son maçı olan Demir spor maçında Şampiyonluk coşkusunu yaşamak ve paylaşmak , şampiyonluk sevincini doyasıya yaşamak için tüm taraftarlarımızı Pazar günü İlçe stadyumuna bekliyoruz. Maç sonu kutlama programı yapılacak.İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız tarafından futbolculara çeşitli ödüller verilecek ve çeşitli müziklerle taraftarlarımıza unutulmaz bir kutlama coşkusu yaşatılacak.
Başta yönetim kurulu olmak üzere futbolcusundan malzemecisine,tribünde destek veren taraftarimiza kadar herkesi tebrik ediyor ,3.lig yolunda Emirdağ sporumuza başarılar diliyoruz.

Comments are now closed for this entry