Emirdağ Spor 3. Lig Yolunda Nevşehir'de

Gösterim: 2212
Emirdag.com.tr3. Lig için son koşusuna gidecek olan Emirdağspor için iki seçenek vardı Antalya ve Nevşehir. Emirdağspor yetkililerinin yaptığı araştırmaya göre Nevşehir grubunun Emirdağspor için biraz daha rahat olacağı yönünde oldu. Antaya grubuna ise İlimizden süperligde ikinci olan Demirspor katılacak.
  23 - 27 Nisan tarihleri arasında Nevşehir şehir stadyumunda yapılacak turnuvaya Konyadan iki, Antalya, Karaman, Eskişehir, Çankırı ve Kırşehir'den birer takım katılacak. Diğer takımların ismi henuz netlik kazanmadı.Önümüzdeki günlerde sitemizde emirdag.com.traçıklayacağız. Şampiyon takımımız grubunda oynayacağı üç maçı kazandığı takdirde, bir üst turda iki maç yaparak 3.lige çıkıcak.
Bu arada takımımız dur durak bilmeden çalışmalarına devam ediyor. Son olarak 10 Nisan Perşembe günü Afyonkarahisar spor'la yapılan özel karşılaşmada ilk yarısını 1-0 önde kapadığımız maçı, 3-2 kaybettik. Gollerimizin her ikiside Ahmet Topuzdan geldi. Teknik yönetim ve yöneticiler oynanan oyundan son derece memnun oldukları bildirirlerken, "takımımızı en zor şartlara hazırladık. Önümüzde kazanacağımız sadece 5 maç var. Umarız futbolcularımız bir sakatlık geçirmeden maçları kazanırız.Arka arkaya olacak maçlar takımımızı zorlasada 3. Lig sevdamızdan vazgeçmeyeceğiz." dediler.

Comments are now closed for this entry