Buzlu Yaptıklarını Eleştirdi

Gösterim: 2497
Yaşar Buzlu

Son demlerini yaşayan İl Genel Meclisi toplantısında ipler gerilmeye başladı. AK Partiden MHP’ye Geçen Emirdağ İl Genel Meclisi Üyesi Yaşar Buzlu AK Partili İl Genel Meclis üyelerini ve kendi döneminde yapılan hizmetleri eleştirdi.

Muhalefete Başladı

İl Genel Meclisi Ocak Ayı 3. birleşimi Ahmet Kocakulak Başkanlığında gerçekleşti. Seçimlere az bir süre kala İl Genel Meclisinde de tartışmalar başladı. Geçtiğimiz günlerde AK Partiden istifa ederek muhalif kanat MHP"ye geçen Emirdağ İl Genel Meclisi Üyesi Yaşar Buzlu, Meclis toplantısındaki atmosferi iyice gerdi. Geçtiğimiz yıllarda Emirdağ İlçesine yapılan hizmetleri öven Buzlu, MHP Emirdağ İl Genel Meclis Üyeliği için adaylığını koymasının ardından Emirdağ ilçesine yeteri kadar hizmet yapılmadığını kaydetti.

Yaptıklarını Eleştirdi

Zaman zaman AK Partili Meclis Üyeleri ile Muhalif Meclisi üyeleri arasında yaşanan tartışmalara Ahmet Kocakulak engellemeye çalışsa da, meclis üyeleri yine bildiğini okudu. Gündem dışı söz alan Emirdağ İl Genel Meclis Üyesi Yaşar Buzlu, 2004 yerel seçimlerde Belediye ve İl Genel Meclisini seçmek için Emirdağ"da bütün partilerin bayraklarını indirerek birleştiklerini ve AK Partiden aday göstererek seçim kazandığını belirtti.  Emirdağ halkının bu fedakârlığına karşılık 2004-2008 yılları arasında Emirdağ"a doğru düzgün bir hizmet yapılmadığını söyledi.

Afyon İlklere Şahit Oldu

İl Genel Meclisi Üyesi Muammer Karakoç"ta gündem dışı söz alarak yapılan tüm hizmetlerin Afyonkarahisar için yapıldığını dile getirerek, “Yaptığımız bu hizmetler iktidarıyla muhalefetiyle herkesin tek vücut halinde aldığı kararlar sonucu yapılmıştır. Memlekete bir çivi çakanın kulu kölesi oluruz. Bu memleket bizim. Artık son zamanımıza geldik ve örnek olacak hizmetler yaptık. Muhalefette, iktidarda hizmetlerimizi taktir ediyor. Bunun dünyada örneği yok. Afyonkarahisar"ımız daha güzel hizmetlere layıktır. Bu dönemde Afyon İlkelere şahit olmuştur. 56 Meclisi Üyesi hiçbir şaibeye karışmamıştır” dedi.  Zafer

Comments are now closed for this entry