Ak Parti Emirdağ İlçe Teşkilatından Ankara Çıkarması

Gösterim: 3413

Image

Ak Parti ilçe yönetimi ve Emirdağ Belediye Başkan Adayı Cengiz Pala ile Ankara çıkarması yaptı. 28 Ocak Çarşamba günü yapılan çıkarma da Emirdağ’ın sorunları diler getirilirken, milletvekili ve bakanlarla görüşüldü.  

Ankara’da olmayan, Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile görüntülü konferans şeklinde görüşen Ak Parti ilçe teşkilatı hastanemiz eksiklerini konuştu.  3 branşta Göz, Ortopedi ve Genel Cerrah için söz aldı.asGHast ilk etap da bu önemli eksiklerin tamamlanmasının arından diğer tüm branşlarda doktor sağlanacağını belirtti.

Çevre ve Orman Bakanı Veysel  Eroğlu ile görüşen ekip, önemli projelere destek sözü aldı. Projelerden birisi Dört yoldan Emirdağ’a gelen yolun çift yönlü yol olmasıyla birlikte çevresinin aydınlatıp, yeşillendirerek yıllardır ilçe girişlerimizin köy görünümünden kurtarmak. Bolvadin yolu ile gömü yolunu birleştirerek şehir içi trafiği rahatlatmak.

Aynı şekilde ıslahı yapılan cay deremize 2,5 trilyon yatırım ayrılarak kenarlarının yeşillendirilmesi, içerisinden su geçmese bile yaz aylarında kenarından oturulacak hale geleceği bir düzenleme yapılacağını belirtti.

Ayrıca Emirdağ’a kent ormanı projesini yapacağını söz verdi. Veysel Eroğlu içerisinde yüzme havuzları, piknik alanları ve çocuk parklarının bulunduğu, hazine arazisinden büyük bir alan tahsis edeceğini söyledi. Bu park projesini çevre ve orman bakanlığı ekipleri tamamlayarak Emirdağ halkının hizmete sunulacağını söyledi.

Büyük bir memnuniyetle dönen Ak Parti Emirdağ ilçe yönetimi ve Belediye Başkan Adayı Cengiz Pala milletvekillerini Emirdağ’a da davet ettiler. Cengiz Pala Ankara çıkarması ile ilgili olarak...

 

“Ben Emirdağ’ın dertlerini dert edindim. Yıllardır alamadığımız hizmetleri iktidarında gücünü alarak fazlasıyla alacağım. Bakanlarımız da isteklerimizi memnuniyetle karşıladılar.  Çehresi ve çevresi güzel bir Emirdağ için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Emirdağ’ın efendisi değil hizmetkârı olacağım.” Dedi.

Comments are now closed for this entry