YÜZÜNÜZÜ AK ÇIKARACAĞIZ

Gösterim: 2190
29 Mart Mahalli İdareler ve Yerel Seçimlerinde, %48,50 oranında oy alarak, kazanan AK Parti Belediye Başkan Adayı Burhanettin Çoban Afyonkarahisar"ın Belediye Başkanı oldu. Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr Veysel Eroğlu"nun doğduğu topraklar olan Şuhut ilçesinde de seçimleri AK Partili Belediye Başkan Adayı Recep Bozkurt kazandı.
Afyonkarahisar da vatandaşların tekrar Ak Parti"ye teveccüh göstererek istikrar istediğini bir kez daha kanıtladı dilen Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr Veysel Eroğlu yerel seçimlerin ardından bir açıklama yaptı.
Bakan Eroğlu açıklamasında şöyle dedi: ''Afyonkarahisarlı çok değerli hemşehrilerim, 29 Mart Yerel Seçimlerinde AK Parti'ye göstermiş olduğunuz teveccühten dolayı şükranlarımı sunarım. Her zaman olduğu gibi yüzünüzü ak çıkaracağımızdan şüpheniz olmasın.
 Şehirlerimizin, ilçelerimizin ve beldelerimizin hak ettiği hizmete ulaşması için, seçilen Başkanlarımızın gayretle çalışacağını ümit ediyorum. Ayrıca İl Genel Meclisi, Belediye Meclis Üyeleri ve Muhtarlık seçiminde başarı gösteren arkadaşlarımı kutluyorum. Bu vesileyle 29 Mart 2009 seçimlerinin ülkemiz, milletimiz ve ilimiz için hayırlı olmasını diler, saygılar sunarım.'' dedi.

Comments are now closed for this entry