Türkiye Bir Bütündür Bölünemez

Gösterim: 1943
Son günlerde ülkemiz genelinde artan terör olayları halkımızı yasa boğdu. Türkiye de panik ortamı oluşturmak isteyenlere karşı Afyonkarahisar Büyük Birlik Partisi Cemil Çoker'in basın açıklaması...
Büyük Birlik Partisi olarak, teröristlerin Diyarbakır'ın Lice ilçesinde yola döşediği mayının patlaması sonucu 9 askerin şehit olması ve yine dün görev dönüşü hain bir saldırıyla 1 erimizin şehit olduğu haberi bizlerle beraber tümTürkiyeyi derin bir üzüntüye boğmuştur.Yine hücre evi operasyonunda Emniyet amirimiz Semih Balaban  şehit olmuş 1 vatandaşımızda hayatını kaybetmiştir.Bu elim olaylarda hayatlarını kaybeden vatan evlatlarımıza ALLAH'tan rahmet diliyor yaralanan polislerimize acil sifalar diliyorum.
Terörün hedefinde sadece panik ve korku yaratarak toplumu yıldırmak ve bunun üzerinden propaganda yaparak sesini duyurmak yer alır. Terör ve ona alet olanlar illegal fikirlerini ve taleplerini topluma ve devlete ancak bu yolla dayatabilir. Ama hiçbir şiddet yöntemi başarı getirmemiştir ve getirmeyecektir. Bu noktada bu tür eylemlere girişenler şunu iyi bilmelidirler ki bu tür olaylar vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü noktasında Büyük Türk Milleti’nin birlik ve beraberliğini daha da güçlendirmektedir.

“Türkiye'nin terörle mücadelede kararlı, sonuç alıcı ve keskin önlemler geliştirmek zorunluluğu bulunmaktadır. Mevcut terörle mücadele konseptiyle bu işi başarmanın mümkün olmadığı yaşanan son olaylarda daha net görülmüştür. Artık kesin ve kararlı organizasyonlara ve hedefi doğru tayin edilmiş talimatlara ihtiyaç var.
Acımız ne kadar büyük olsa da kahraman güvenlik kuvvetlerimiz, milletimizin yüksek vatan sevgisinden aldığı güçle bölücü terörün üstesinden mutlaka gelecektir.
Bu vesile ile birkez daha;
Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet,aileleri başta olmak üzere tüm mesai arkadaşlarına,Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve Emniyet Müdürlüğümüzün kahraman mensuplarına başsağlığı dilerim. ''Büyük Türk Milletinin başı sağ olsun''
           Cemil ÇOKER  BBP AFYON İL BŞK

Comments are now closed for this entry