Alperen Ocağı Açılış Yapıldı

Gösterim: 1704
bbpemdafybskn.jpg

Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesinde Alperen Ocağı Açılı yapıldı.

Emirdağ İlçesi İncili mahallesinde 16 Mayıs 2009 Cumartesi günü saat 13.00’da açılışı yapılan Alperen ocağının açılışına Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Cemil Çoker, partililer, davetliler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Cemil Çoker yapmış olduğu açıklamada;”Merhum şehidimize ve tüm şehitlerimize kuran okutulduğu ve bu mekânın açılışı için Emirdağ’ına geldik. Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberinde bulunan şehitlerimize bir kez daha rahmet diliyorum. Bu davaya gönül veren parti mensubu, ocak mensubu ve diğer sivil toplum örgütlerimiz içinde bulunan bütün gönül erleri Allah’ın izni ile o yolda aynı azim ve kararlılıkla yürüyecekler.

Yeri dolmaz büyük bir acı.

Acının etkisinden kurtulamadık. Ancak hayat devam ediyor. Hukuki bir süreç var ve devam ediyor. Bu ayın 24 alperenocagiemd.jpgünde Ankara Atatürk kapalı spor salonunda merhum şehidimiz ve ebedi siyasi liderimiz genel başkanımızın bıraktığı misyonunun devir teslimi. görev yükselmesi olacak. Türk Milletinin dertleri ile dertlenmiş olan ve o çizgiyi bozmayan Muhsin Yazıcıoğluna yakışır bir kurultaydan sonra yolumuza milletimize hizmetimize devam edeceğiz.

Siyaset olayın bir boyutu, görünen yüzü. Önemli olan dik durmak doğru yürümektir. Bu millete hizmet noktasında herkes üzerine düşeni yapmalıdır.Büyük kurultayın hepimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim.Hem camiamız, hemde milletimiz gönlünde o elim kaza kapanmamıştır.Şimdiye kadar yapılan açıklamalar tatmin edici değildir.Bununda takipçisi olacağız.

Emirdağ İlçemizde 29 Mart yerel seçimler öncesi gelerek rahmetli genel başkanımızla partimizin küçük bir büroda açılışını yapmıştık. Aradan geçen zaman içerisinde partimize gönül verenlerin çoğalmasıyla bugün daha büyük bir hizmet binamızın açılışı için buradayız.

Katılımlarınız ve desteklerinizden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Açılış süresince misafirlere kıymalı pide, ayran ve tatlı ikram edildi.

Comments are now closed for this entry