Ak Parti’nin Ankara Çıkarması

Gösterim: 1580

11 Şubat 2010 Perşembe günü AK Parti ilçe yönetimi ve Belediye Başkanı Cengiz PALA birlikte Ankara’ya adeta çıkarma yaptı. İl Genel Meclisi üyelerinin ve Davulga Belediye Başkanın da katıldığı ziyarette mecliste AK Parti Afyonkarahisar Milletvekillerinin tamamı ve Çevre ve Orman Bakanı VEYSEL EROĞLU ile görüşüldü. Milletvekilleri ve Bakan ile birlikte çeşitli genel müdürler ve bakanlıklara giderek Emirdağ ile ilgili projelerin son durumu konusunda bilgiler alan heyet projelere hız kazandırma sözünü de aldı.
Temas edilen konulan arasında Askeri Arazinin Üniversiteye tahsisi konusunda son çalışmaların tamamlanması yönündeki adımların yanı sıra Emirdağ Devlet Hastanesi’ndeki doktor eksiklikleri de yer aldı.
Bakan Eroğlu “Baraj, Alt yapı, Orman projelerini titizlikle takip ediyoruz. Arıtma tesisi projesini Cengiz Bey kardeşim tamamlamak üzere;  vakit kaybetmeden hayata geçireceğiz. Emirdağ son 10 ayda yüz akımız oldu olmaya da devam edecek. Çalışma varsa destek var.” Şeklinde bir değerlendirmede bulundu.
Öte yandan AK PARTİ ilçe başkanı Av. A.Kadir YILMAZ  “Teşkilatımız ve Belediye Başkanımızla birlikte ilçemizin sorunlarını Sayın vekillerimize ve Bakanımıza gerek sözlü gerek yazılı olarak aktardık. İlgili kurumlarla ve Bakanlıklarla kendileriyle birlikte temaslarda bulunduk. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Emirdağ ile bu kadar ilgilenilen bir dönem daha olmamıştır. Bu şansı başarılı bir şekilde kullanıyoruz.” Dedi.

Comments are now closed for this entry