Cumhuriyet Halk Partisi yerel seçim hazırlıklarına devam ediyor. CHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından düzenlenen aday tanıtım törenine ilçe adayları da katıldı. Afyonkarahisar Ticaret Borsası (ATB) toplantı salonunda gerçekleştirilen etkinliğe, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş, CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, CHP Merkez ilçe Başkanı Dr. Kemal Demirkırkan ve çok sayıda partili katıldı. CHP Emirdağ İlçe Başkanlığının da katıldığı törende Emirdağ Belediye Başkan Adayı Mehmet Pala da yer aldı.
Uzun zamandır CHP Emirdağ Belediye Başkan Adayı Mehmet Pala?nın isminin geçmemesi ve il toplantılarında görünmemesi ?Mehmet Pala?yı aday göstermeyecekler!? mesajını vermesine son nokta da konulmuş oldu. CHP Emirdağ Belediye Başkan Adayı Mehmet Pala diğer adaylar gibi kürsüye çağrılarak Emirdağ adayı olduğu dile getirildi.

ADAYLAR CHP.ORG.TR'DE YAYINLANDI
Bunun yanında CHP'de dün yapılan (22 Aralık 2013) parti meclisi (PM) toplantısından sonra da CHP kendi internet sitesinden bir duyuru yaparak "22 Aralık 2013 Tarihinde Yapılan PM Toplantısında Oylanarak Kabul Edilen Belediye Başkan Adayları"nı açıkladı. Dünkü parti meclisi toplantısından sonra yapılan aday açıklamalarında Afyonkarahisar/Emirdağ Belediye Başkan Adayı olarak 14. sırada Mehmet PALA ismi yer aldı.
CHP'nin resmi internet sitesinden yapılan bu duyuruyla beraber CHP Emirdağ Belediye Başkan Adayı Mehmet PALA olarak kesinleşmiş oldu.
Cumhuriyet Halk Partisi'ne ve ilçemize hayırlı-uğurlu olmasını dileriz.