Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayı Abdil Demiral seçim çalışmaları kapsamında memleketi Emirdağ’da coşkulu bir kalabalık eşliğinde seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

Açılışa Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz,Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Raşit Demirel,Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Alper Yağcı,Kadın Kolları Koordinasyon Başkanı Raziye Akalın, Milliyetçi Hareket Partisi Emirdağ Merkez İlçe Başkanı Ceylan Morca, Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın,Milletvekili adaylarından, Mehmet Parsak, Aziz Aslan,Abdil Demiral, Aday adaylığı sürecinde adaylığını açıklayan ve Partisini yalnız bırakmayan, Ahmet Biçer,Emirdağ Belediyesi meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri, Çevre İlçe ve beldelerden bir çok belediye Başkanı, Milliyetçi Hareket Partililer ve yoğun bir şekilde vatandaşların katılımı oldu.

Kol kola yürüdüler
Açılış öncesinde, Emirdağ meydanında toplanan coşkulu kalabalık, Mehter Marşları eşliğinde, seçim bürosuna kadar yürüdü. Geçtiğimiz Cuma günü gerçekleşen açılış adeta gövde gösterisine dönüştü.Çok sayıda vatandaş Emirdağ meydanından mehter marşı eşliğinde kol kola girerek sloganla eşliğinde seçim bürosuna kadar yürüdü. Yürüyüş esnasında,kadın kollarının omuzlarında taşınan dev Türk Bayrağı ise dikkatlerden kaçmadı. Yürüyüşe çok sayıda Emirdağlı vatandaşlar ve esnaflar da alkışları ile destek verdi.