Cumhuriyet Halk Partisi Emirdağ İlçe Teşkilatı ve  Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Emirdağ köylerini ziyaret etti. Köksal, Türkiye'de belirli bir Saray zümresi dışında her kesimin zorluk çektiğini söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Emirdağ ilçesi ve ilçeye bağlı Örenköy, Yarıkkaya, Eşrefli, Yeniköy, Çiftlik, Bademli, Yenikapı köyleri ve Davulga Beldesi'ni, ziyaret etti. Köksal'ın Emirdağ'daki ziyaretlerine CHP Emirdağ İlçe Örgütü ve üyeleri katıldı. Gittiği tüm köylerde vatandaşların sorunlarını dinleyerek not alan Milletvekili Burcu Köksal, Türkiye'de ekonomik ve siyasi bir kriz yaşandığını belirtti.

LALE DEVRİ ELBET SON BULACAK
Milletvekili Burcu Köksal, "Afyonkarahisar'ın tüm köylerini dolaşıyoruz. Genel Merkezimiz'in görevlendirmesiyle Kütahya'da incelemelerde bulunuyoruz. Yine partimizin verdiği görevler dolayısıyla pek çok ili ziyaret etme, pek çok ilden Ankara'ya gelen vatandaşlarımızla temas etme imkânımız oluyor. Türkiye'de yaşanan tablo şudur: Bir tane Kaçak Saray var. O Kaçak Saray'a kapağı atanlar, ihya oluyor. O Kaçak Saray dışında kalanlar, Saray'ı destekleseler bile ekonomik sıkıntı çekiyor, yarınından umutsuz hâle geliyor. Kaçak Saray ise Lale Devri'ni yaşıyor. Her şaşaanın hazin bir sonu olduğu gibi Laleli bu yeni dönemin de sonu hazin olacak" dedi.

CUMHURİYET REJİMİNİ KALDIRAMAZLAR
Kaçak Saray ve yandaşlarının Türkiye Cumhuriyeti'nin isminden başlayarak rejimine kadar her şeyi değiştirmek istediğine dikkat çeken Burcu Köksal, "Önce Türkiye Cumhuriyeti'nin kısaltılması olan T.C. harflerini resmi kurumlardan sökmeye çalıştılar. Bunda başarılı olamadılar. Resmi bayramları silmek istediler. Bunu da başaramadılar. Şimdi Başkanlık diyerek Cumhuriyet rejimini ortadan kaldırmaya çalışıyorlar. Bunda da başarılı olamayacaklarını gördükleri için gerginler. Cumhuriyet, mutlaka tüm vatandaşları ile kendini koruyacaktır" ifadelerini kullandı.