Akçan'dan Emirdağ'a Ziyaret

Gösterim: 2139
Ceylan Morca Abdülkadir Akcan

MHP Afyonkarahisar Milletvekili A.Kadir Akçan, MHP Emirdağ İlçe Başkanı Ceylan Morca’yı ziyaret ederek siyasi gelişmelerle ilgili bir süre sohbet etti. Ziyaret sonrasında kısa bir açıklamalarda bulunan AKÇAN; ”Ceylan Morca ile siyasi gelişmeler ve çalışmalarla ilgili bir süre sohbet’te bulunduk. Önümüzde yerel seçimler var bu seçimlerde partim adına Emirdağ’ı kazanmak istiyoruz. Seçim sonuçları sonrasında MHP nin zafer kazanacağından hiç şüphemiz yok.
 Yerel seçimlerde adayımızın ismini şu an açıklamıyoruz ama en kısa zamanda bu açıklamayı ilçe Teşkilatı mutlaka yapacaktır. Şunu samimiyetle söylemek istiyorum İlçe Teşkilatı Başkanı Ceylan Morca’nın aday olması, Gerek Genel Merkezimiz, Gerek İl Teşkilatımız, Gerekse benim için son derece sevindirici olacaktır. Böyle bir gelişme yaşanırsa son derece bahtiyar olacağım. Bu ziyaretimin diğer bir amacı da aslında budur. Yani başkanımızı ikna etmek. Ben bu görüşmenin oldukça olumlu geçtiği inancındayım.

Teşkilatımızın Emirdağ’da başarılı olması ve Belediye Başkanlığını alması için inanıyorum ki arkadaşlarım var gücüyle çalışacaktır.

Bu inancım sayesinde gözüm arkada kalmadan ilçenizden ayrılıyorum. Ama bundan sonra sık sık Emirdağ’ına gelerek arkadaşlarımızı ve Başkanımızı ziyaret edeceğim’ dedi.

MHP Emirdağ İlçe Başkanı Morca ise ziyaret sonrasında bir açıklama yapmazken. Bekleyin göreceksiniz demekle yetindi.

Comments are now closed for this entry