Bülent Gök Telli Turnamla Zor Tutundu

Gösterim: 2429
Bülent GökHemşerimiz Bülent Gök bu haftaki Sen Türkülerini Söyle Türkü yarışmasından Musa Eroğluna ait Telli Turnam isimli türküyü seslendirdi. Hemşerimiz Kubat'ında juri olarak katıldığı yarışmada , Kubat'tan Bülent Gök'e tam puan geldi. Kubat "Yarışmaya gelirken çok telefon aldım. Bülent Gök'ü desteklemek için, bu nedenle korkarak geldim. Ama hemşerim yüzümü kara çıkarmadı. Benimde albümümde seslendirdiğim Telli Turnam'ı o kadar güzel yorumladı ki acaba bende böyle mi yorumlasam dedim. bu nedenle 10 puan veriyorum." dedi. Takıntısız seslendirdiği türküden juriden 38 puan alan Gök, 8 yarışmacı içerisinde 3. oldu. Ramazan Kubat
Fakat yarışma sonunda bölge ve ülkelerden gelen sms puanları Bülent'i son tatmin etmedi. Özellikle bölgemiz olan Egeden 4 puan alırken, sadece Avrupa 1. bölgeden (İngiltere, Fransa, isvicre) tam puan aldı. Toplam Puanda 5. olan Bülent Gök çok az bir farkla yarışmada kaldı.
Yarışmaya veda eden isimde Murat Erdoğan oldu. Fransa'dan katılan Murat Erdoğan, İşte Gidiyorum Çeşmi Siyahım isili türküyü seslendirerek yarışmaya veda etti. Hemşerimiz Bülent Gök'e şimdi destek zamanı, 7 kişinin kaldığı yarışmada önemli faktör sms oyları bu nedenle Bülent Gök desteklerinizi bekliyor.

Comments are now closed for this entry