Emirdağ da neden olmasın?

Gösterim: 2163

Emirdağ’ımızdaki bütün belediye başkan adaylarına veya aday adaylarına bir teklifim var kabul görür veya görmez. Her başkan adayının kendine göre seçim projeleri var tabiî ki seçimi bir tanesi kazanacak doğal olarak, seçimi kayıp eden belediye başkan adayı kazanan başkanın meclisine girsin 15 ci sıradan.

 Biri birinin listesine aday olsun nasıl olsa oylar ayrı atılacak mevzuat uygun değilse danışmanı olsun Belçika’da başbakanlık yapmış bir şahıs şimdi küçük bir belediyenin belediye başkanı mesela vilvorde nin belediye başkanı eski başbakan, louven kazasının belediye başkanı eski adalet bakanı dünyada bir çok örnekleri var.

 Emirdağ da neden olmasın madem hepsi Emirdağ için çok güzel günler vaat ediyor gururu bir tarafa bırakıp buyurun meclise desin halkımız veya Emirdağ da kurulacak bir akıl gurubuna bu şahıslar dahil olsun.

Bizde gurbetçiler olarak destek verelim, kazamızın bu birlik beraberliğe çok ihtiyacı olduğunu düşünüyorum bir Emirdağ milliyetçisi olarak.

Bir Emirdağ milliyetçisi olarak benim gönlümden geçenleri yazdım kusurumuz varsa af ola .Tüm adaylarımıza hayırlı seçimler dilerim.Metin Edeer

Comments are now closed for this entry