2008 Yılının ''En'' Başarılı Dernek Başkanı Metin Edeer

Gösterim: 1794
metinedeer2.jpg

 Metin Edeer´i hiç beklenmedik bir anda, beklenmedik bir yerde görmeniz mümkün. Kültür geceleri, yürüyüşler, konferanslar, seminerler, şenlik ve festivaller. Edeer bir işadamı olarak işinden çok sosyal ve kültürel konularla ilgili. Hem maddi olarak elinden geldiği kadar katkı yapmaya çalışan Edeer, bunun yanında aktif bir dernek yöneticisi olarak bir çok farklı konuda ve platformda hızlı refleks gösterip üst düzey katılımı olan bir sivil toplum örgütü liderimiz olarak her zaman ön planda.

 

Belçika´da bir çok sivil toplum örgütü yöneticisinin yakından tanıdığı bir şahsiyet olarak oldukça hayırsever bir kişiliği ile tanınan Emirdağ kökenli işadamımız aynı zamanda Eyad (Emirdağ Yardımlaşma Derneği)´nin de başkanlığını yapıyor. Metin Edeer Başkanı olduğu Eyad yöneticileri ile her yıl çeşitli faaliyetler organize ederek memleketi Emirdağ´da muhtaç ve engelli vatandaşlara yardımlarda bulunuyor.

 

Katıldığı son yerel seçimlerde memleketi Emirdağ´da belediye meclis üyesi seçilen Metin Edeer yaz dönemlerinde Belediye Başkan Vekili olarak da görev yapıyor.

Kısa adı EYAD olan Emirdağlılar Yardımlaşma Derneği başkanı Metin Edeer´i 2008 yılının ´´EN´´ başarılı dernek yöneticisi EYAD Derneğini ise en başarılı stö ilan ediyoruz. Şükrü Sağlam

Comments are now closed for this entry