Eskişehirli Minikler Belçika'da Turnuvaya Katılacaklar

Gösterim: 2629

BRÜKSEL Hükümeti devlet Bakanı Emir Kır´ın himayelerinde, Schaerbeek Belediye Başkan Yardımcısı Sait Köse ve Rusas Futbol Takımı ev sahipliğinde düzenlenecek olan ´Uluslararası Minikler Paskalya Futbol Turnuvası´ bugün başlıyor. (8 Nisan Çarşamba)

Spordan sorumlu Schaerbeek Belediye Başkan Yardımcısı Sait Köse;´ Bu yıl ilk defa turnuvaya Türkiye´den bir minik futbol takımını davet ettik. Eskişehir Minik Futbol Takımı´nın da katılımı ile gerçekleşecek olan 22. Uluslararası Minikler Paskalya Futbol Turnuvası, Chazal Futbol Sahası´nda 11,12 ve 13 Nisan tarihleri arasında yapılacaktır. Eskişehir Minik Futbol Takımı 11 yaş grubu maçlarına iştirak edecektir. Bu turnuvaya tüm futbol severleri bekliyoruz´diyerek, turnuvaya katılan ekiplere başarı diledi.

Belçika´nın ünlü futbol takımlarının  da katılacağı turnuvaya, Avrupa´nın çeşitli ülkelerinden ekipler  davet edildi.

Maç Sahası

´Stade Chazal, Av. Ernest Cambier/1030 Schaerbeek´ adresinde gerçekleşecek maçlar için daha geniş bilgiyi isteyenlerin 0477304269 (Thierry Forton) alabilecekleri öğrenildi.

Kafilede Kimler Var

Beden öğretmenleri İbrahim Sesli, Gürbüz Seven ve Selçuk Şahinel  yönetimindeki Eskişehir Minik Futbol takımı´nda; Fatih Mücahit Bal, Alperen Kocabaş, İbrahim Çelik, Yasin Yüksel Çetin, Haydar Utku Uysal, Abdullah Güçlü, Buğra Temel, Fatih Karaduman, Serkan Çetinkaya, Oğuzhan Türe, Berkant Şahinkök, Oktay Akkoca, Hakkı Tığlı, Adil Demiraldı, Keremcan Şenyüz, İskan Aysal, Ömer Murat, Alihan Özdemir, Ömer Faruk Arduç yer alıyor.

Maç Programı

Aynı zamanda Brüksel´i de gezecek olan Eskişehir Minik Futbol Takımı oyuncularını, Brüksel´de yaşayan Türk aileler misafir etti.

Perşembe (9 Nisan) günü Brüksel İttre ile 14,30 bir dostluk maçı yapacak olan Eskişehir Minik Futbol takımı ikinci dostluk maçını ise,  RC Schaerbeek ile Cuma günü (10 Nisan) 10,15 de oynadıktan sonra turnuvada ilk maçını ise Cumartesi(11 Nisan) günü çekilen kuraya göre yapacak ve Pazar dinlendikten sonra Pazartesi 12 Nisan) günü turnuva maçlarını tamamlayacağı açıklandı.

Comments are now closed for this entry