Tapmaz 2 Proje İle Gelecek

Gösterim: 1755

Gent Belediye Başkan Yardımcısı Resul Tapmaz ile geçtiğimiz günlerde yapılan görüşmede Tapmaz önümüzdeki aylarda Emirdag'a geleceğini ve Emirdağ için iki önemli projenin bulunduğunu belirtti. Avrupa Birliğininn fonlarndan Emirdag'ın faydalanması için çeşitli çalışmalar yürüttüğünü belirten Tapmaz bu projelerden ciddi olanlarının maddi olarak AB fonları tarafından desteklendiğini söyledi. Tapmaz Şubat ya da MNArt ayının son haftaları gibi ilçemizi 3 kişi ile ziyaret edeceğini söylerek bahsettiği fonlardan daha önce Kütahya Tavşanlı ilçesinin faydalandığını belirtti. Tapmaz Emirdag'ın bu fonları değerlendirmesi gerektiğinin altını çizdi.
Emirdağ'a 2 dosya ile gelecek
Emirdağı ziyaretleri sırasında fonlarla ilgili iki dosyayı da yanlarında bulunduracağını söyleyen Tapmaz bu dosyalarda bulunan projelerin biri balıkçılık diğeri ise tarım üzerine olacağını belirtti.
Gent Belediye Başkanı da gelecek
Bunların yanısıra Gent Belediye Başkanı Daniel Temont'un da 15-19 Ağustos Tarihleri arasında Türkiye de olacağı Emirdağ da ziyaret listesinde olduğu öğrenildi.

Comments are now closed for this entry