EYAD'ın Gecesi de Canlı Yayımlanacak

Gösterim: 2377
Eyad emirdag.com.tr

Belçika’daki Emirdağlılar Yardımlaşma Derneği (EYAD) tarafından 24 Mayıs 2008 Cumartesi günü Brüksel’de yapılacak olan Emirdağlılar Gecesi’ne siyasetten iş dünyasına kadar birçok isim katılıyor. Bunun yanında uydudan yayın yapan TVT kanalından canlı yayınlanacağı açıklanan geceye Belçika'da ki Emirdağlılar katılacak. Türkiye’den ise Afyonkarahisar Valisi Haluk İmga, Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Yusuf Ziya Çelikkaya, Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mehmet Koçak, Emirdağ Kaymakamı Zekeriya Güney, Emirdağ Belediye Başkanı L.İhsan Dağ, Emirdağ Vergi Dairesi Müdürü Birol Güçkan, Eskişehir-Çifteler Belediye Başkanı Süleyman Bozdağ, Emirdağ Tema Gönüllüsü ve Emirdağ Engelliler Derneği Başkanı Av. Ahmet Şahbaz, Emirdağlı işadamlarından Şerafettin Köksal, Uğur Kargın gibi çok sayıda davetlinin katılmasını bekleniyor.

EYAD İkinci Başkanı Necati Şevik yaptığı açıklamada: “Bu yıl yapacağımız gecemize yoğun katılımın olmasını bekliyoruz. Ayrıca gecemizin yayın haklarını TVT kanalına verdik. Dünyanın her yerinden Emirdağlı hemşerilerimiz gecemizi canlı olarak izleyecek. Programın içeriğini ve konukları önümüzdeki günlerde açıklayacağız.” dedi.Tvt muzik kanalı emirdag.com.tr

TVT kanalı Türk sat üzerinden yayın yapıyor.  Frekansı ise 1135 Vertical sr:4444 fec:5/6 umarız burada da reklam faciası yaşanmaz.

Comments are now closed for this entry