Emirdağın Yüz Akı

Gösterim: 2673
Emirdağ'ın Yüz Akı

2007 Yılında faaliyete başlayan Seval Group Ambalaj 2008 Aralık ayında mevcut kapasitesini artırdı. Günlük 200 koli poşet üretimi yapan Seval Group Ambalaj, yeni yatırımlarıyla üretimini 400 koliye çıkarttı.

Dünya genelinde olan krize inat Seval Group Ambalaj gece, gündüz vardiyalı çalışarak müşteri siparişlerini ancak yetiştirebiliyorken, makine parkurunu ve eleman sayısını artırdı. Bu sayede ürün çeşidini ve üretim hızını artırmış oldu. Daulphine

Ağırlıkla ihracata önem veren Seval Group Ambalaj, Avrupaya haftada 1 tır ürün gönderiyor. Firma baskılı, baskısız poşet, tuvalet kağıdı,  kağıt havlu ve peçete üretiyor. Kâğıt grubu Daulphine markası ile Avrupa da seçkin marketlerin raflarında yerini alması, üzerinde Emirdağ’da üretildiği yazması da gurur verici.

Ambalaj MakinasıYatırımcı Mehmet Urfalı mevcut kapasitenin yeterli gelmemesi üzerine en son teknoloji ürünü 2 makinayı, fabrika makine parkuruna kattı. Yaklaşık 700,000 Ytl masraf eden Urfalı’nın kriz ortamında yatırıma gitmesi de takdire şayandır. Fabrika da ziyaretine gittiğimiz Mehmet Urfalı “ 1,5 yıldır Fabrikamızda hizmet veriyoruz. Kriz ortamında yatırım yapmak cesaret istiyor. Ama bir işimizi ciddiyetle yapıp titizlikle, müşterilerimize ihtiyaçlarını ulaştırıyoruz. Bu nedenle de fabrikamız siparişlere karşılık veremiyordu. Bizde yatırım yönüne gittik. Elemanlarımızla uyum içerisinde çalışıyoruz. Benim kadar onlarda fabrika için ellerinden geleni yapıyorlar ki, geçtiğimiz Kurban bayramında tatillerinden feragat ederek, siparişleri yetiştirmek için, Kurban Bayramının 3. Günü iş başı yaptılar. Umarız yatırımcılara iyi örnek olur, Emirdağ daki fabrika sayısının artmasında yardımcı oluruz.” Şeklinde konuştu.

 

Kriz ortamında böyle güzelliklerinde olması insanları rahatlatıyor. Çünkü bir çok büyük fabrikanın, bankaların eleman çıkarttığı bu günlerde eleman sayısını artıran Seval Group Ambalajı tebrik ediyoruz. Yatırımlarının devamını bekliyoruz.
Image
Image

Comments are now closed for this entry