Sakarya Hastanesinden Ana Kız Okuldayız Projesine Destek

Gösterim: 2408
Sakarya Hastanesi

Eskişehir Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Ana Kız Okuldayız Projesi kapsamında 1 aylık kursu tamamlayan kursiyerler Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi’ nde genel sağlık kontrolünden geçtiler.

Kontrollerin tamamlanmasının ardından Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bülent Üzmez, Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Özden Tezel, Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim görevlisi Yrd. Doç. Dr. Pınar Girmen, Halk Eğitim Merkezi Müdürü İbrahim Bal, Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği öğrencileri ve kursiyerlerin katılımıyla Özel Eskişehir Sakarya Hastanesinde tören düzenlendi. Sakarya

Halk Eğitim Merkezi Müdürü İbrahim Bal, Organizasyona katılımdan dolayı hastane yönetim kurulu başkanı Dr.Mustafa Emeksiz’e Plaket taktim etti.

Dr.Mustafa Emeksiz,” Bu konuda gayret göstererek belli bir yaşa ulaşmalarına rağmen şevkle okuma yazma öğrenen bayanları tebrik ediyorum”  dedi.

Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bülent Üzmen, “ Mustafa Emeksiz gibi, Sakarya Hastanesi gibi kişi ve kurumları yanımızda görmek başarımızı, şevkimizi arttırıyor. Biz eğitimde Türkiye’ de marka olmuş bir iliz. Kursiyerlerimizi de bu şampiyon takımda görmekten onur duyacağız. Eskişehir çok şanslı bir il. Var olan tüm kuruluşlardan destek alıyoruz. Birçok işi başardık ve başarmaya devam edeceğiz” ,dedi.

Kursiyerlerden Hatice Süren ,” Bize annemizin babamızın vermediği karanlık dünyadan ışık dünyaya kavuşturdunuz. Hepinize teşekkür ediyorum. Okuma Yazma öğrendik” dedi.

Comments are now closed for this entry