Dünya Göz Emirdağ'Da

Gösterim: 2242

Çeşitli illerde Göz sağlığı üzerine faaliyetini sürdüren Dünya Göz hastanesi gezici mobil kliniği Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesine gelerek ücretsiz göz muayene hizmetine başladı.

Mola kuyumculuğun sahibi Selçuk Mola’nın girişimleri ile 01 Haziran 2009 Pazartesi günü Emirdağ ilçesine gelerek göz muayenesine başlayan Dünya Göz Hastanesi Mobil klinik sorumlusu Murat Köroğlu yapmış olduğu açıklamada;

”Selçuk Mola’nın girişimleri ile Mobil Kliniğimiz Emirdağ ilçesine gelerek ücretsiz göz taramalarına başlamıştır. Günlük hasta kapasitemiz 150 hastadır. Özellikle 50 yaş üzeri, gerçek ihtiyacı olan hemşerilerimiz muayene için müracaat ederse projemiz amacına daha çok hizmet edecektir. Herhangi bir göz sorunu olmadığı halde nasıl olsa ayağımıza kadar gelmiş, hem de ücretsizmiş diye müracaat edenlerin çoğunlukta olması gerçek ihtiyacı olanları mağdur edecektir. Emirdağ ilçesine gelmemize vesile olan herkese teşekkür ederim”dedi.

Dünya Göz Mobil kliniğinin Emirdağ ilçesine gelmesini sağlayan Selçuk Mola yapmış olduğu açıklamada;”Emirdağ ilçemizde uzun süredir Göz Doktoru yoktu. İlçemizde faaliyetini sürdüren Gazete ve Web sitelerinden, dükkânımıza gelen müşterilerimizden bu konuda ilçemizde bir ihtiyaç olduğunu öğrendim. Dünya Göz Hastanesi yetkilileri ile yapmış olduğum görüşmeler olumlu sonuç verdi. Mobil Kliğinin Emirdağ’ımıza gelmesini sağlayan Dünya Göz Hastanesi yetkililerine, mağdur ailelerin muayeneleri sonucu ileri tedaviye ihtiyaç duyanların tedavisinin sağlanmasına yardımcı olacak olan ilçemiz Kaymakamına, yer konusunda yardımcı olan Belediye Başkanımıza, Misafirlerimizi Ziraat odasında misafir edecek olan Ziraat odası yetkililerine ve isimlerini burada sayamadığım herkese ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Dünya Göz Hastanesi Mobil Kliniği 05 Haziran 2009 Cuma günü mesai bitimine kadar Emirdağ’da ücretiz muayene hizmetine devam edecektir.

 

Comments are now closed for this entry