Hemşerimiz Gönen Altın Ambulansa Aday

Hits: 1206

Her yıl Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği tarafından düzenlenen Altın Ambulans ödüllerine bu yıl hemşerimiz Özcan Gönen de aday oldu. Aslen Emirdağ Yüreğil Köyünden olan Özcan Gönen Emirdağ Sağlık Meslek Lisesi Mezunu, 2007 yılından bu yana Antalya Manavgat’ta görev yapıyor.
Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği (ATT DER) tarafından her yıl yapılan ve artık geleneksel hale gelen Altın Ambulans Sağlık Ödülleri 2017 oylamaları başladı.
Acil sağlık hizmetleri alanında başarılı ve özverili çalışmaları ödüllendirmek ve teşvik etmek, acil sağlık sisteminin gelişmesine öncülük etmek, ulusal ve uluslararası düzeyde acil sağlık hizmetleri konusunda halkın bilinçlendirilmesine katkıda bulunmak amacıyla bu yıl 4. Düzenlenen Altın Ambulans Sağlık Ödülleri için adaylar tarafından yollanan başarı öyküleri oylanıyor.
Bizlerde hemşerimiz Gönen’e destek olmak için 15 Mart 2017 tarihine kadar www.altinambulans.org sitesinden oy vererek destek olabiliriz. Oylama sonucunda en çok oyu alan başarı öyküleri yapılacak törenle sahiplerine takdim edilecektir.

Add comment