Emirdağ'da Eğitime Yeni Kan

Gösterim: 2218
MFS Eğitim Merkezi

İlçemizde faaliyet gösteren özel eğitim kurumlarına bir yenisi daha ekleniyor, üstelik bu seferki çok farklı; MSF Eğitim Merkezi.  Bu yeni eğitim merkezi sadece ilköğretim öğrencilerine yönelik ve sınıfları beşer kişilik. %100 Başarıya amaçlayan MSF Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa LORCU şunları söyledi.

Özel Sınıflarda Özel Dersler, Merkezimiz bir etüt merkezi ve öğrencileri SBS'ye beş kişilik özel sınıflarda özel derslerle hazırlamayı planlıyor.

Teknolojinin Tüm Nimetlerini Kullanacağız, Merkezimiz teknolojinin tüm nimetlerini kullanacak. Öğrencilerimiz aynı zamanda web sitemize de kayıt yaptırılacak. Site üzerinde çevrimiçi dersler dinleyip online sınavlara katılacaklar ve buradan alınacak istatistikler onların gelişimlerini hızlandırmak için kullanılacak.

Gerçek Eğitim Danışmanlığı, Kadromuzda akademisyenler de yer alıyor. Gerçek eğitim bilimciler hem öğrencilerimize hem öğretmenlerimize hem de velilerimize danışmanlık yapacaklar ve onları yeni sisteme tam adapte edecekler.

Hedefimiz Kısa Vadede Özel Eğitimde Liderlik, Aslında bizim Emirdağ ayağımız bir tatbik sahası, velilerden gelecek geribildirimler ışığında aynı anda Ülkemizin çeşitli illerinde açılacak bir özel öğretim kurumu zincirinin üyesi olacak.

Profesyonel Kadro, Kadromuz oldukça geniş ve profesyonel. Eğitimcilerimiz doktora ve mastarlarını tamamlamış uzman insanlar. Eğitim danışmanlığımızı ise alanlarında temayüz etmiş Yardımcı Doçentler yapacak.


Comments are now closed for this entry